TRACK YOUR VOICE LOCATION

Голосові нотатки на Вашому місцезнаходження


App Store Android

МОЖЛИВІ ДОДАТКУ

Голосові GPS замітки, подорож голосу, ділитися враженнями, записування розташування голосу, GPS голос, аудіо картографування

Голосові нотатки

Голосові нотатки із записом свого місця розташування

Аудіо щоденник

Можливість вести щоденник Ваших вражень

Аудіо картографування

Описувати світ навколо Вас за допомогою Вашого голосу

Колекціонування вражень

Записуйте та діліться Вашими враженнями по всьому світу

Подорож голосу

Дозвольте Вашому голосу подорожувати

Скріншоти додатку

ЗАПИТАННЯ

На початку створення запису відбувається запит координат пристрою, що необхідно для роботи програми, дозвіл на використання координат потрібно дати лише один раз, в подальшому використанні, мобільний додаток автоматично визначає координати. Після визначення координат пристрою, пропонується створити новий аудіозапис. Новий запис з пристрою вноситься в пам'ять пристрою разом з координатами, геоданих. При збереженні нового запису створюється нове ім'я, яке можна відредагувати при зберіганні. Після збереження, програма повертається на головний екран, де доступні всі записи, що відображено на карті і в списку записів. Фільтрація записів можлива безпосередньо на карті, за календарем, або в списку.
Мобільний додаток записує і відтворює (відображає) звукові дані на карті в координатах пошуку, при цьому створюючи індикацію розташування аудіозаписи на карті, і призначена для аудіо заміток з використанням координат місцезнаходження записи, а також для відтворення, пошуку, аудіо даних, записаних з використанням мобільного додатка .
Мобільний додаток відноситься до способів аннотирования і геотаргетірованія аудіозаписів інформації про один або більше місць, в яких був зроблений аудіозапис. Мобільний додаток здатний записувати дані з мікрофона або аудіо входу мобільного пристрою, і визначивши місце розташування мобільного пристрою додавати в пакет містить ім'я, аудіо, GPS і час. На карті і в списку відтворюються пакети з місцезнаходженням GPS, аудіозаписами і часом записи.
en_US
uk ru_RU en_US